Apartament Calipso w Wiśle
Nowoczesny, komfortowy
pełen stylu i klasy

salon apartamentu Calipso Wisła

Wyjątkowy Apartament
w najpiękniejszej
okolicy Beskidu Śląskiego

apartament Calipso na tle miejscowości Wisła

Doskonale wyposażony
nowoczesny apartament
z klasą !

sypialnia apartamentu Calipso Wisła

Apartament Calipso
w Wiśle, to gwarancja
udanego wypoczynku !

Wnętrze apartamentu Calipso w Wiśle

Parki linowePark linowy – „Przygoda Park”

Wisła- Centrum
www.przygodapark.com


      Przygoda Park to sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu w naturalnym środowisku Znajduje się tam 5 tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Na każdej z nich jest po 15 różnego rodzaju przeszkód. Czas przebywania na trasach to 75 minut:Park Linowy Przygoda
żółta - łatwa trasa dla dzieci (od 115cm wzrostu)
zielona - dla dzieci i młodzieży (od 130 cm wzrostu)
niebieska - dla młodzieży i dorosłych (od 150 cm wzrostu)
czerwona - dla młodzieży i dorosłych (od 150 cm wzrostu)
Kamikaze - najdłuższy zjazd w Polsce (od 150cm wzrostu)
Inne atrakcje Parku Przygoda to zorbing, czyli staczanie się po zboczu w dwuosobowej kuli sferycznej, paintball, łucznictwo, quady oraz samochody terenowe.


Park Linowy „ Funtour”

Ustroń, ul. Równica 27
www.parklinowy.pl


      Park Linowy na szczycie góry Równica, usytuowany jest 50 metrów od schroniska. Pomimo, iż góry zazwyczaj kojarzą się z pieszymi wyprawami, do samego parku można dojechać samochodem, po nowej asfaltowej drodze. Droga kończy się sporym parkingiem, z którego roztacza się przepiękny widok.
park linowy
      Park składa się z 5 tras o łącznej długości 1km i 53 przeszkód. Najkrótszą, jednakże najtrudniejsza trasą, jest trasa Wikingów (25 przeszkód na wysokości od 3 do 12 metrów nad ziemią). Równolegle do trasy Wikingów przebiega trasa Samurajów (trasa o podobnym stopniu trudności, jednak krótsza - 16 przeszkód). Na 14-tej przeszkodzie skręca w prawo i po trzech kolejnych schodzi na ziemię. Jest to alternatywa dla osób, które poczuły się zmęczone i chcą zejść na ziemię.

      Kolejną możliwością jest trasa Indian (17 przeszkód i łączy się z trasą Tarzana, dając uczestnikom możliwości przedłużenia zabawy o kolejne 12 przeszkód. Ostatnią z propozycji jest trasa Piratów, która posiada najnowocześniejszy system asekuracyjny tzw. EXPOGLIDER, dzięki któremu nie trzeba przepinać karabinków na drzewie. Trasa ta jest idealna dla dzieci od 5 roku życia oraz polecana osobom z lękiem wysokości.